Anasayfa Atatürk Haberler Duyurular Foto galeri Ziyaretçi Defteri İletişim
 
PARK ÇALIŞMALARI
Uzunlu Camii Kebir yanında tanzim edilen "Tarih Parkı"  yeniden dizayn edilirken, aşağı mahallede iki ayrı alanda da park çalışmaları başladı.


Uzunlu Camii Kebir yanında tanzim edilen "Tarih Parkı"  yeniden dizayn edilirken, aşağı mahallede iki ayrı alanda da park çalışmaları başladı.

Tarih Parkı bünyesinde yeni donatılar oluşturuldu. Kondüsyon aletleri, çocuk oyun araçları ve kamelyalar eklendi. Alan içerisine çok amaçlı kullanılabilecek küçük bir bina yapıldı. Çalışmalar eş zamanlı olarak devam ediyor.

"Körpınar" yada "Zıttığın Dere" olarak bilinen ve geçen yıl ıslah çalışması yapılan alanda yeni bir park yapılmaya başlandı. Yukarıdan başlayarak anayola kadar dayanan genişçe bir alanda yapılacak çalışmalar tamamlandığında hem sosyal,  hemde estetik açıdan önemli bir hizmet yapılmış olacak.

Üçüncü olarak (resimden anlaşılacağı gibi) belediyemize ait, Karşıharman ın mezarlığa bakan yamacında olmak üzere teraslama tarzında yeni bir park inşasına başlanmıştır.  Yeşil gönül işidir; emek ister, zaman ister. Belediyemizce başlatılan bu çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz

 İlgili Resimler:      
               
Adres:   Bağlantılar  
Koç mah. Atatrük caddesi
Uzunlu Kasabası Boğazlıyan / YOZGAT

Tel: 0354 674 80 03

Fax: 0354 674 83 20
  Boğazlıyan Kaymakamlığı
Yozgat Valiliği
Uzunlu Lisesi
Uzunlu Atatürk İ.Ö.O
Uzunlu Cumhuriyet İ.Ö.O.
http://www.uzunlu.org/
http://www.uzunlu.gen.tr/ http://www.bogazliyanegitici.com/
http://www.uzder.org/

 
         
         
         
Copyright © 2010 Uzunlu Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Kod: Recep ATA